Bergboms bordslampor 1 par
2019-11-30
708338
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, vit marmor, för Bergboms, Italien, etikettmärkta Base made in Italy, höjd inkl. skärm 61 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
2 smärre fotnagg, bruksslitage