Okänd konstnär
2019-12-02
708310
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, landskap med figurer, 1800-tal, osignerad, mått: ca 23x35 cm.
Smärre färgbortfall, slitage, krackelyrer