Alexandre Fassianos
2019-12-02
708305
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkompositon, signerad A Fassianos, färglitografi, bladstorlek ca 80x50 cm