Karin Olsson
2019-11-30
708294
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): ´´ Regning kväll ´´ signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50 cm