Fåtöljer
2019-11-30
708267
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädd i Josef Franks ´´Anakreon", sitthöjd ca 43 cm
Slitage