Oidentifierad konstnär
2019-11-28
708207
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, kvinna med sjal, 1900-tal, otydligt signerad, 45x36 cm