Oidentifierad konstnär
2019-11-28
708199
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, otydligt signerad och daterad "F.H Heshan, 1867"?