Målning 1800-tal
2019-11-28
708196
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med väderkvarnar, olja på pannå, 21x30 cm