Lena A Linderholm litografi
2019-12-01
708159
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med blommor, signerad samt numrerad 21/375, färglitografi, bladmått ca 53x40 cm