Bordslampor
2019-11-29
708152
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR 1 par, Italien, 1960/70-tal, blandstil försilvrad metall, oilka textila skärmar, höjd (största skärmen) ca 60 cm
Funktionen garanteras ej, slitage