Ljuskrona 1940/50-tal
2019-12-02
708116
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1940/50-tal, 15 ljusarmar, mässing med vitt opalglas, elektrifierad, höjd ca 52, diameter 63 cm
Anlupen stomme, opalglas med naggar