Oidentifierad konstnär
2019-11-27
708106
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1900-tal, Italien, kust resp. stadsmotiv, otydligt signerade, ca 22x32 cm vardera