Ljuskrona i rokokostil
2019-12-01
708093
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, 5 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 57, diameter 45 cm
Slitage och lösa delar