Oidentifierad konstnär
2019-11-28
708060
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Skägårdsvy, signerad R M -91 (1891) olja på pannå, 33 x 44 cm, stämplad med ankare a tergo.