Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
TOMTE, 1900-talets mitt, Heissner, Västtyskland, med belysning i form av lykta, delvis bemålat lergods, etikettmärkt, höjd 42 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
707991
2019-12-06