Stolar
2019-11-28
707970
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
STOLAR, 7 st, 1900-talets andra hälft, lackerat stål, skinnsitsar sitthöjd 45 cm
Bruksslitage