Kandelabrar 1-par
2019-11-28
707926
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, för 4 ljus, dekor av akantus, höjd ca 47 cm
Mindre bucklor kring mittparti av kandelabrarna