Max Papart
2019-11-29
707807
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 56/120, färlitografi, ca 60x46 cm