Kaffeskedar och moccaskedar silver
2019-11-28
707688
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, silver, 1900-tal, varierande modell och mästare, vikt ca 650 g
Slitage, gravyrer