Bordsskedar silver
2019-11-28
707676
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSSKEDAR, 13+7 st., EFTERRÄTTSSKEDAR 6 st., 18/1900-tal, silver, varierande modell och mästare, vikt ca 1030 g
Slitage, gravyrer