Starkvinsglas
2019-11-27
707604
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STARKVINSGLAS, 10 st., 1800-tal, höjd ca 10,5-12,5 cm
2 med nagg, 2 nedslipade