Bordslampa Tyskland
2019-11-28
707566
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i mässing, riktbar skärm i laverderlackerad metall, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, ej funktionestestad, SAV garanterar ej funktionen