Bordslampor pressat glas
2019-11-29
707530
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, pressat glas, höjd 38 cm
Bruksslitage, skärmar saknas