Klubbat för:
10 500 SEK
8 000 SEK
FARTYGSMODELL, omkring 1900-talets mitt, efter fyrmastbarken Pamir, bemålat trä, höjd ca 80, längd 155 cm
Enstaka mindre skador
707529
2019-11-27