Tiffany
2019-12-08
707453
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIFFANY, & CO, skål, silver, 1900-talets första hälft, veckad kant, genombruten dekor, på fyra kulfötter, längd 9 cm, vikt 42 gram.
"Ingår i tema julauktion".
Bruksslitage, två kulfötter sneda.