Stekfat Kina 1700-tal
2019-11-30
707415
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 2 dlr, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, porslin, ca 28 x 21, 38 x 29 cm
Naggar, skada, lagning