Vägglampor 1 par
2019-11-29
707343
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-tal, Italien, A. D. Illuminazione, bronserad metall, pressglas, etikettmärkt, höjd ca 31, diameter ca 16 cm.
Smärre ytslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen