Bengt Lindström färglitografi
2019-11-27
707303
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, ca 61x44 cm