Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, kolonialstil, stomme i trä i bambuimitation, rotting, med tre hyllplan, 98x67 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
707297
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här