Barock ljusstakar
2019-12-04
707259
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
LJUSSTAKAR, ett par, Mellan-Europa barock 1700-tal, förgylld koppar, höjd 68 cm.
Hårt slitage