Henri Matisse färglitografi
2019-11-29
707255
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, bladmått ca 54x44 cm
Ej examinerad ur ram