Oljemålning
2019-11-26
707144
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tuppar, monogramsigerad och daterad FP 1880, olja på duk, ca 27x35 cm
Dukskador