Porslin Kina 1800-tal
2019-11-30
707102
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KINA, 4 dlr, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjder ca 12-17 cm
Naggar