Kanna Kina 1800-tal
2019-11-30
706959
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KANNA, Kina, 1800, dekor i underglasyrblått, porslin, höjd ca 19 cm
Handtag med lagning