Gunnar Zetterström olja på duk
2019-11-28
706928
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Motiv från Tjockön, signerad G. Zetterström, daterad 1946 á tergo, olja på duk, ca 46x56 cm
Limrester