Oidentifierad konstnär
2019-11-28
706848
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, olja uppfodrad på pannå, sjö i månlandskap, 57x78 cm.
Uppfodrad, retuscher, restaurerad, färgbortfall.