Matskedar 11 st silver
2019-11-27
706832
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 11 st, silver, olika modeller bla snäck, bla tidigt 1900-tal, längd ca 22 cm
Slitage