Oidentifierad konstnär
2019-11-28
706714
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal, bär otydligt signatur, 70x100 cm