Musinowicz oljemålning
2019-11-27
706691
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MUSINOWICZ (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Musinowicz, olja på duk, ca 94x85 cm