Vinterlandskap oljemålning
2019-11-28
706682
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap, signerad Gust Johanson, olja på duk, ca 64x99 cm