Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-11-26
706634
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, daterad .83, numrerad 353/385, färglitografi, bildyta ca 29,5x50,5 cm