Fotogenlampor 1 par
2019-11-26
706551
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOGENLAMPOR,1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för väggmontering, fotogenbehållare i mässing, brännarglas, längd från vägg 26 cm
En kupa med tennlagning, bruksslitage