Golvlampa
2019-12-19
706504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA stomme i vitmetall, 1900-talets senare hälft, höjd med skärm ca 163 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, skärm med fläckar och bucklor