Akvareller Kina 2 st
2019-11-26
706379
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) akvareller, Kina, omkring 1900-talets mitt, figurscener, 2 st. 34x34 cm