Anna Palm
2019-11-29
706311
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Ryttare, signerad Anna Palm, akvarell på papper, ca 10x5,5 cm
Fläckar, gulnad