Golvvas Kina 1800-tal
2019-11-30
706266
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1800-talet, med hänklar, dekor i underglasyrblått, porslin, höjd ca 57 cm
Mindre spricka i mynning