Bouilottlampa
2019-11-26
706204
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOUILOTTLAMPA, 1900-talets mitt, elektrifierad, två ljuspunkter, patinerad brons, höjd ca 54 cm
Ingår i tema Samlarhem
Slitage