Göran Wärff vas
2019-11-27
706176
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN WÄRFF, vas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda 47947 Wärff, höjd ca 18 cm
Obetydligt slitage