Ljusstakar
2019-11-26
706174
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, tre ben i form av klofötter, patinerad brons, höjd ca 26 cm
Ingår i tema Samlarhem
Två ben sitter lösa och skruvarna drar inte, bruks och åldersrelaterat slitage