Bordslampor 1-par
2019-11-25
706172
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1-par, Ystad metall, 1960/70-tal, mässing, höjd ca 47 med skärm
Smärre slitage. Ej funktionstestade.